O nas

Nasza Historia

Vinnuskipti ehf. jest firmą która została założona przez dwóch przebsiębiorców, których ideą była chęć pomocy pracownikom, którzy poszukują pracy na Islandii, wsparciem tym zostały również objęte firmy. Otrzymały one wspracie w znalezieniu wykwalifikowanych specjalistów, zgodnie z ich potrzebami organizacyjnymi. Posiadamy wspaniały zespół, wiemy jak zapewnić wsparcie, twoim potrzebom rekrutacyjnym, zrobimy to z przyjemnością ponieważ nasza praca, jest naszą pasją. Naszym zadaniem jest uzyskaniem synergii, dwóch stron pracodawcy i pracownika. Wynikiem tej pracy jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Satysfkacja z wykonanej pracy, docenienie powierzonego nam zaufania, jest zastrzykiem motywacji i energii do wykonywania naszej misji.

Podróż ta rozwijała nas i ewoluowała do stworzenia Swapp Agency. Firmy która, staje naprzeciwko potrzeb osób indywidualnych oraz firm w osiągnięciu celów, rekrutacyjnych ioutsorcingowych. Skontaktuj się z nami i zrealizuj je. Ideą naszej firmy jest wolność, elastyczność i przyszłość. Nasze idee przyświecają całej naszej pracy.

O firmie

Swapp Agency to firma, która buduje mosty pomiędzy Islandią i resztą świata. Jesteśmy specjalistami w rekrutacji, oustosorcingu pracowników, zatrudnianiem pracowników poprzez Swap i podróżami biznesowymi.

Swapp osiągnął niewyobrażalny skok rozwoju, w którym okresie czasu, rozgłos jaki uzyskaliśmy jest tylko potwierdzeniem naszej obecniej pozycji na rynku , nasza wytężona prace oraz idee, które przyświęcają naszej pracy, powodują kolejne ścieżki i pomysły na nasz rowój. Rezultatem tych działań jest zadowolenie pracowników i pracodawców z wykonywanej przez nas pracy.

Początek naszej drogi wyznaczył nam cele dzięki, którym możemy skupić się na budowaniu relacji, dokładamy wszelkich starań w realizacji  naszej misji.

Nasz Zespół Swapp

Davíð Rafn
Kristjánsson

CEO

david@swappagency.com

Steinar Óli
Jónsson

CREATIVE DIRECTOR

steinar@swappagency.com

Isa
Almosnino

TALENT MANAGEMENT DIRECTOR

isa@swappagency.com

Einar Hugi
Bjarnason

LEGAL ADVICE

einar@swappagency.com

Sveinn
Pálsson

FINANCIAL ADVISOR

sveinn@swappagency.com

Marcell
Jósefsson

CTO

marcell@swappagency.com

Aníta
Guðnýjardóttir

CONSULTANT

anita@swappagency.com

Rafal
Dubiel

RECRUITER

rafal@swappagency.com